Maakunnallinen koordinaatio ja Turun seutu

Profiilikuva, Johanna Mattila

Johanna Mattila
+358 40 565 8121
johanna.mattila@utu.fi
Joukahaisenkatu 3 B Turun yliopisto

Profiilikuva, Mervi Louhivaara

Mervi Louhivaara
+358 400 260 390 mervi.louhivaara@utu.fi
Joukahaisenkatu 3 B Turun yliopisto

Profiilikuva, Ritva Rantala

Ritva Rantala
050 42 82 111
ritva.rantala@utu.fi
Joukahaisenkatu 3 B Turun yliopisto

Loimaan seutu

Profiilikuva, Lasse Alisaari

Lasse Alisaari
+358 044 7901 320
lasse.alisaari@novida.fi

Mertsi Töttölä
+358 50 431 1162
mertsi.tottola@novida.fi

Salon seutu

Hilkka Halla
+358 50 528 2081
hilkka.halla@yrityssalo.fi

Åboland

Profiilikuva, Margot Wikström

Margot Wikström
+358 40 735 0593
margot.wikstrom@pargas.fi

Vakka-Suomi

Profiilikuva, Heidi Jaakkola

Heidi Jaakkola
+358 44 7732 212
heidi.jaakkola@ukipolis.fi

Kemiönsaari

Profiilikuva, Jonas Bergström

Jonas Bergström
+358 405 874 505
jonas.bergstrom@kimitoon.fi

Profiilikuva, Stella Törnroth

Stella Törnroth
+358 40 663 24 04
stella.tornroth@kimitoon.fi